34.799.10 - DOMINGO A5 - Portfolio z A5 zvezkom
11,18 € +DDV
| Zaloga Rezervirano |
0 2.360 |
Osnovni podatki
| Koda | 34.799.10 |
| Model | DOMINGO A5 |
| Opis | Portfolio z blokom za zapiske formata A4, zasnovan za poslovno in promocijsko uporabo. Tekstilna obloga v kombinaciji s funkcionalnim razporedom ga naredi primernega za sestanke, konference in predstavitve. Opremljen je z dodatnimi žepi za kartice, dokumente in mobilni telefon ter držalom za pisalo za praktično organizacijo. Platnica je izdelana iz RPET materiala (reciklirani PET), s čimer se poudarja ekološki značaj izdelka. Črtasti knjižni blok s 40 stranmi belega papirja (80 g/m²) omogoča urejeno zapisovanje. Ključne lastnosti: Portfolio z blokom • Format A4 • 40 strani • Črtasti knjižni blok • Bel papir 80 g/m² • Tekstilna obloga • Platnica iz RPET materiala (reciklirani PET) • Žepi za kartice, dokumente in mobilni telefon • Držalo za pisalo |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 16.5 x 22.2 x 2.7 cm |
| Paket | 20/1 |
| Neto teža | 0.00 kg |
| Tisk | Digitalna |
| Dodatki | Nosilci za svičnike |
| Material | RPET, RPET |
| Oblika | A5 |
| Vrsta papirja | Krem |
| Črtna koda | 8605073898886 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 20 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0 x 0 x 0 m |
| Teža bruto kartona | 0.00 kg |
| Volumen kartona | 0.00 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 482010300000 |
Podobni izdelki
blizu

